Logistyka sklepów e-commerce

Logistyka sklepów internetowych – Czechy, Słowacja, Polska.

Outsourcing usług logistycznych to kompleksowe narzędzie dla firmy, która chce zlecić logistykę przesyłek w ręce profesjonalistów.
1. Magazynowanie towarów.
Magazyn CzechLogistic przystosowany jest do różnego rodzaju produktów. Produkty wymagające specjalnego przechowywania znajdą tu miejsce. Magazynujemy towary, przyjmujemy dostawy, które zasilają aktualne stany magazynowe w systemach naszych klientów. Oferujemy system magazynowy, który zbiera w jedno miejsce wszystkie zlecenia, pokazuje postęp ich realizacji oraz uaktualnia stany magazynowe.
2. Realizacja zleceń.
Zamówienia ze sklepów internetowych naszych klientów realizujemy zawsze z najwyższą starannością. Klient decyduje jakie standardy opakowań mają zostać zastosowane podczas współpracy. Udostępniamy system magazynowy, który obsługuje cały asortyment naszego klienta. Klient w jednym miejscu ma wgląd w cały przebieg każdego zamówienia. Prosto, szybko, przejrzyście.
Realizacja zamówień e-commerce w praktyce.
Realizacja zleceń do Czech i na Słowację odbywa się do godziny 13:00, to znaczy, że każde złożone zamówienie do tej godziny zostanie zrealizowane (spakowane oraz wysłane) w ten sam dzień. Już na następny dzień roboczy klient czeski (słowacki) otrzyma swoją przesyłkę. Międzynarodowa logistyka przesyłek jeszcze nigdy nie była tak szybka. Obsługa sklepów internetowych na przesyłki krajowe (w Polsce) odbywa się do godziny 14:00 – do tego czasu wszystkie zlecenia zostaną zrealizowane w ten sam dzień oraz wysłane za pośrednictwem kuriera bądź paczkomatu.
Logistyka sklepy internetowe
Przejrzysty system pięciu kroków wspierany przez intuicyjny system magazynowy CzechLogistic pomoże Twojej firmie zająć się tym co najważniejsze – wzrostem sprzedaży. My zajmiemy się resztą. Logistyka po naszej stronie.
Chcesz podpisać z nami umowę?
Jeśli jesteś zainteresowany umową to wypełnij poniższe pola i kliknij “JESTEM ZAINTERESOWANY UMOWĄ”. Skontaktujemy się!
Imię

Nr telefonu:

E-mail:

Dane zbierane są w celu umożliwienia osobom zainteresowanym kontaktu z administratorem oraz uzyskania przez nie szczegółowych informacji lub oferty w zakresie świadczonych usług. Administratorem danych osobowych jest przedsiębiorstwo CzechLogistic Michał Józef Staręga, ul. Hornická 1790, 73532 Rychvald. Poinformowano mnie o prawie wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania, a także iż podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do realizacji wskazanego celu.