Integracja ze sklepem internetowym IAI-Shop.com

20.04.2016

Panel CzechLogistic udostępnia kolejną integrację z popularną platformą sprzedażową. Poprzez API można zintegrować sklep postawiony na IAI-Shop.com.

 

W jaki sposób to się odbywa?

- Klient konfiguruje w panelu CzechLogistic dostęp do swojego sklepu internetowego postawionego na platformie sprzedażowej IAI-Shop.com.

- Aby zaimportować przesyłki ze sklepu IAI-Shop.com, należy przejść do sekcji „książki nadawcze” i nacisnąć przycisk „Import IAI” (jeśli nie ma otwartej książki nadawczej, należy ją otworzyć).

- W sklepie IAI-Shop.com pojawia się notatka o imporcie oraz informacja na górze strony o realizacji zamówienia przez system zewnętrzny.

- Kiedy zamkniemy książkę nadawczą, dla każdego zamówienia (przesyłki) będącego w książce nadawczej wysyłana jest informacja do sklepu IAI-Shop.com, efektem czego jest zmiana statusu oraz informacji w notatkach „Książka nadawcza zamknięta w panelu CzechLogistic”.

- Po wysłaniu przesyłek przez CzechLogistic (i powiadomieniu klienta na adres e-mail), do sklepu IAI-Shop.com wysyłana jest informacja o zmianie statusu zamówienia wraz z odpisem i numerem nadania do śledzenia przesyłki on-line.

Zainteresuje Cię także:

 • 15.08.2021

  To już rok w Żorskim Parku Przemysłowym!

  Pełny rok to dobra okazja, żeby raz jeszcze przybliżyć miejsce naszego magazynu w Polsce. Szukaliśmy czegoś znacznie większego, bezpiecznego, z…
  Przeczytaj
 • 08.01.2021

  Firma w Czechach – jak założyć i czy to się opłaca?

  Prowadzenie własnej firmy jest marzeniem wielu Polaków. Rozwiązanie to ma niezaprzeczalne zalety: daje wolność, pozwala samemu o sobie decydować, a…
  Przeczytaj
 • 16.12.2020

  Sprzedaż internetowa w Czechach - niezbędne informacje

  Miło nam poinformować, że nasza firma została doceniona w rzeczowym artykule nt. prowadzenia sprzedaży internetowej na rynku czeskim, który ukazał…
  Przeczytaj

Masz jakieś pytanie e-rynku czeskiego lub słowackiego?

Napisz do nas